Zewnętrzne instalacje elektryczne

Nasza firma specjalizuje się także w instalacjach elektrycznych zewnętrznych. To dzięki nim możliwe będzie korzystanie z energii elektrycznej poza budynkiem, jego oświetlenie czy zasilanie. Instalacje zewnętrzne to przede wszystkim oświetlenie terenu i ulic, ale także przyłącza zasilania do budynków.

  • Zewnętrzne oświetlenieOświetlenie zewnętrzne Brama, ogród, taras. To punkty, w których bezpieczne i wygodne funkcjonowanie nie obejdzie się bez światła, a do tego potrzebna nam energia elektryczna. Oświetlenie zewnętrzne może spełniać zarówno podstawowe funkcje, jak i stanowić element dekoracyjny naszego budynku. Aby możliwe było zainstalowanie oświetlenia zewnętrznego niezbędna jest instalacja zewnętrzna. Nasi fachowcy profesjonalnie wykonają zarówno podstawę oświetlenia zewnętrznego, czyli instalację, jak i jego poszczególne elementy, abyście mogli Państwo cieszyć się bezpiecznym i estetycznym terenem poza budynkiem.

  • Linie kabloweLinie kablowe Nasza firma oferuje standardowe linie napowietrzne, jak i linie kablowe, które stanowią alternatywę dla tych pierwszych. W miejscu, gdzie nie można montować linii napowietrznych, ELINTEGRA oferuje Państwu linie kablowe zarówno w formie tradycyjnej, czyli ułożone w ziemi, jak i w kanałach kablowych czy na konstrukcjach.

  • Zasilanie obiektówZasilanie obiektów Prócz standardowych instalacji elektrycznych nasza firma oferuje również usługi zasilania różnorodnych obiektów. Spełniając wymagania naszych klientów oraz dostosowując się do różnorodnych potrzeb oferujemy wykonanie instalacji zewnętrznej w postaci pełnego zespołu urządzeń służących do wytwarzania, przesyłania i używania energii elektrycznej w celach zasilania obiektów.

Skontaktuj się z nami

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.