Wewnętrzne instalacje elektryczne

Nasza firma w zakresie instalacji elektrycznych wewnętrznych oferuje Państwu:

  • Tablice rozdzielcze i zasilająceTablice rozdzielcze i zasilające Tablice rozdzielcze i zasilające to serce całej instalacji wewnętrznej. Do tablicy zasilającej doprowadzamy przyłącze, zaś od niej wewnętrznymi liniami zasilającymi do tablicy rozdzielczej, która służy do rozprowadzenia instalacji elektrycznej w bezpieczny sposób. Dzięki tablicom rozdzielczym możliwe jest podzielenie instalacji elektrycznej na kilka obwodów, co sprawia, że korzystanie z energii elektrycznej jest bezpieczne i pozwala uniknąć poważnych awarii. Rozdzielnica spełnia funkcje łączenia, przerywania i rozdziału obwodów elektrycznych.
  • Linie zasilające WLZLinie zasilające WLZ Wewnętrzna linia zasilająca to nic innego jak linia, dzięki której możliwe jest doprowadzenie zasilania od przyłącza do rozdzielni w budynku lub z rozdzielni głównej w budynku do rozdzielni obszarowych. 
    Nasza firma zapewnia instalację linii zasilających zgodną z przepisami, normami i zasadami bezpieczeństwa.
  • Instalacje odbiorcze: siłowe i oświetlenioweInstalacje odbiorcze: siłowe i oświetleniowe Instalacje odbiorcze umożliwiają korzystanie ze wcześniej doprowadzonej energii elektrycznej, a także służą do zasilania odbiorników (m.in. TV czy AGD). Biorąc pod uwagę różnorodne zastosowanie energii elektrycznej w budynkach, oferujemy państwu instalacje odbiorcze oświetleniowe oraz siłowe. Instalacje odbiorcze oświetleniowe służą nam do zasilania oświetlenia budynku, a także umożliwiają korzystanie z podstawowych urządzeń elektrycznych. Instalacje odbiorcze siłowe przeznaczone są do zasilania różnorodnych odbiorników przemysłowych, jak również urządzeń o dużej mocy.
  • Okablowanie strukturalneOkablowanie strukturalne Okablowanie strukturalne to system połączeń telekomunikacyjnych. Okablowanie strukturalne ma szeroką gamę zastosowań, gdyż pozwala połączyć różne urządzenia sieciowe i odbiorniki końcowe. Umożliwia on stworzenie sieci komputerowych, ale także dołączanie telefonów czy innych urządzeń. Dzięki okablowaniu strukturalnemu możemy stworzyć pełną infrastrukturę teleinformatyczną budynku.

Skontaktuj się z nami

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.