systemy-zabezpieczen

Systemy zabezpieczeń

Każdy właściciel budynku chce zadbać o bezpieczeństwo. Niezależnie czy mówimy o budynkach mieszkalnych czy przemysłowych. Możliwość monitorowania i kontroli bezpieczeństwa obiektów daje nam poczucie bezpieczeństwa, komfortu, a także zabezpiecza nas przed działaniami niepożądanymi.  

W swojej ofercie ELINTEGRA ma różnorodny szereg rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Ufając naszemu profesjonalizmowi mają Państwo pewność, że uzyskują profesjonalne systemy zabezpieczeń, ale także ich kompleksową obsługę, w tym konserwację.

Systemy zabezpieczeń dla firm i domów jednorodzinnych

  • Systemy Telewizji Dozorowej CCTVSystemy Telewizji Dozorowej CCTV System Telewizji Dozorowej CCTV to jeden z najczęściej spotykanych systemów zabezpieczeń na świecie. Dzięki niemu możliwe jest całodobowe monitorowanie obiektów za pomocą kamer przemysłowych. Decydując się na ten rodzaj systemu zabezpieczeń mamy możliwość stałego podglądu obrazu z kamery, a dzięki systemowi sterującemu – manipulowanie kamerami.
  • iconfinder-wifipoint-1167982Systemy alarmowe SSWiN Nikt z nas nie lubi nieproszonych gości, nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć, kiedy się pojawią. Aby zapobiec takim wizytom ELINTEGRA oferuje Państwu system sygnalizacji włamania i napadu. Dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom systemy te mogą szybko wykryć intruza. W systemach alarmowych SSWiN stosujemy różnorodne mechanizmy i czujki, a ich wybór dostosowujemy do wymagań naszych Klientów. Przedstaw nam swoje potrzeby, a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, które zabezpieczy Twój budynek przed niepożądanymi osobami.
  • Kontrola dostępuKontrola dostępu KD „Nieupoważnionym wstęp wzbroniony”. Dziś taka informacja może odstraszyć nielicznych. Aby zapewnić pełną kontrolę ruchu w danym obszarze, a także zapewnić jego niedostępność lub wyłączność, proponujemy Państwu system kontroli dostępu. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprawnie można wyłączyć pewne obszary z ogólnodostępności i umożliwić dostęp konkretnym osobom. Systemy kontroli dostępu mogą przybierać różną formę, od tradycyjnych czytników zbliżeniowych po nowoczesne czytniki biometryczne. Decydując się na kontrolę dostępu masz gwarancję, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości przedostania się do chronionego obszaru.
  • 4801285-accessories-digital-medical-mercury-temperature-thermometerSystem Sygnalizacji Pożaru SSP Ogień to żywioł, który w krótkim czasie może pochłonąć wiele. Jego pojawienie się może być zaskakujące i nieprzewidywalne. Aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko pożaru nasza firma oferuje systemy sygnalizacji pożaru, które są w stanie nie tylko wykryć pożar, ale także podjąć działania w celu zmniejszenia jego skutków. Nasze systemy sygnalizacji pożaru mogą być wyposażone w automatyczne powiadamianie jednostki straży pożarnej, co dodatkowo zabezpiecza nasze mienie i przyspiesza okiełznanie pożaru zanim się on rozwinie.
  • 4801313-media-old-radio-set-transmissionDźwiękowy System Ostrzegawczy DSO Dźwiękowy System Ostrzegawczy zintegrowany jest z systemem przeciwpożarowym, a jego podstawową funkcją jest emitowanie sygnału dźwiękowego, oznaczającego zagrożenie. Co ważne, dzięki takiemu systemowi możliwe jest także nadawanie komunikatów głosowych, co w sytuacjach zagrożenia pomoże sprawnie przeprowadzić ewakuację. Dźwiękowy System Ostrzegawczy instalujemy zarówno w budynkach prywatnych, jak i publicznych, a także w obiektach, w których system ten jest obligatoryjny ze względu na przepisy prawa.
  • Systemy nadzorcze inteligentneIntegracje i systemy nadzorcze ELINTEGRA świadczy także usługi z zakresu integracji systemów alarmowych oraz nadzorczych. Nadrzędnym celem naszej firmy jest zadowolenie Klientów, dlatego staramy się dopasować produkty i usługi w taki sposób, aby były one dla użytkowników proste, komfortowe i funkcjonale. Dzięki integracji systemów alarmowych mogą Państwo połączyć różne systemy alarmowe w jedną sprawnie działającą konfigurację.

Skontaktuj się z nami

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.