45331401_2165873976765100_1510629655445504000_n

Elintegra
Kompleksowe instalacje elektryczne

ELINTEGRA to firma, która funkcjonuje od 2012 roku. Od początku priorytetem naszej działalności było tworzenie nowoczesnych i innowacyjnych technologii instalacyjnych, które do dziś charakteryzuje bezpieczeństwo i komfort.

Naszą misją jest ułatwianie życia naszym Klientów poprzez dostarczanie im kompleksowych, innowacyjnych usług z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Wiele zrealizowanych projektów w Polsce i w Europie pozwala nam podejmować kolejne wyzwania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, słuchamy potrzeb, a następnie spełniamy oczekiwania. Wiedza, którą posiadamy i którą wykorzystujemy w swojej pracy, pozwala nam sięgać po nowoczesne rozwiązania, a materiały i technologie wykorzystywane w naszych usługach spełniają najwyższe światowe standardy.

Oprócz wymagań stawianych przez naszych Klientów, mamy wymagania postawione przez nas samych, bo chcemy, aby nasze usługi były coraz lepsze.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych, fotowoltaicznych i systemów zabezpieczeń.

Stale poszerzamy
nasze kompetencje i możliwości

W ELINTEGRA początkowo zajmowaliśmy się instalacjami teletechnicznymi i automatyką budynkową. W niedługim czasie okazało się, że zapotrzebowanie rynku na nowoczesne i innowacyjne instalacje jest coraz większe, a my mieliśmy zarówno wiedzę, jak i doświadczenie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy zakres swoich usług o instalacje elektryczne (zewnętrzne i wewnętrzne) oraz fotowoltaikę, które do dziś wykonujemy.

Dziś głównymi obszarami naszej działalności są instalacje elektryczne, systemy zabezpieczeń i systemy fotowoltaiczne, a kompleksowość naszych usług pozwala nam towarzyszyć Klientowi od projektu aż po wykonanie.

Posiadamy szeroki
wachlarz usług

Zajmujemy się tradycyjnymi instalacjami elektrycznymi wewnętrznymi i zewnętrznymi, aby stworzyć budynek funkcjonalny, ale i bezpieczny.

Na Państwa życzenie stworzymy inteligentny dom na miarę XXI wieku, który pomimo najnowocześniejszych rozwiązań, będzie prosty w obsłudze i pozwoli zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

Jeśli zechcą Państwo posiadać oszczędne, osobne źródło prądu, oferujemy usługi instalacji fotowoltaicznych, a dbając o Państwa bezpieczeństwo zaproponujemy szereg rozwiązań i systemów alarmowych.

ELINTEGRA – polub się z energią, polub się z technologią.

Wykorzystujemy doświadczenie
i tworzymy innowacje

W naszej firmie nabyte doświadczenie idzie w parze z nowymi wyzwaniami.

Bazując na wiedzy i zdobytych umiejętnościach, na bieżąco śledzimy nowinki branżowe i dostosowujemy swoje usługi do zmieniającego się świata.

Zawsze stawiamy na innowacyjność, technologię i technologikę, bo wiemy, jak łączyć pasję, zaangażowanie, wieloletnią praktykę z tym, co nowoczesne, progresywne i pionierskie.

Instalacje elektryczne opolskie

Usługi elektryczne dla wymagających

Instalacje ELINTEGRA to zaangażowanie, pasja, wieloletnie doświadczenie, technologia.

ELINTEGRA oferuje usługi, w których instalacje elektryczne mogą zamienić zwykły budynek w inteligentny dom. Dbając o środowisko i czerpiąc z natury to, co najlepsze, oferujemy instalacje fotowoltaiczne.

Zobacz nasze realizacje oraz sprawdź naszą ofertę instalacji elektrycznych, automatyki budynkowej, instalacji fotowoltaicznych czy systemów zabezpieczeń i polub się z energią, polub się z technologią.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.