instalacje-fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

Czy można mieć prąd za darmo? Czy można korzystać z energii elektrycznej i na dodatek zarabiać na niej? Czy każdy z nas uzależniony jest od dostawcy prądu?

Na te wszystkie pytania fotowoltaika przynosi zaskakujące odpowiedzi.

Oprócz tradycyjnych instalacji elektrycznych ELINTEGRA zajmuje się także instalacjami fotowoltaicznymi, które z roku na rok mają coraz więcej sprzymierzeńców i zadowolonych użytkowników.

Proponujemy Państwu instalacje fotowoltaiczne, które pozyskują energię elektryczną z naturalnego źródła – promieni słonecznych. Instalując panele fotowoltaiczne znaczącą obniżamy rachunki za energię elektryczną, a tak pozyskany prąd możemy wykorzystywać na bieżąco i sprzedawać. Proponowana przez nas instalacja to wybór dla Klientów, którzy chcą zadbać o środowisko naturalne, pozyskiwać prąd bez zbędnych kosztów, a także cieszyć się komfortem użytkowania, gdyż instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe. Zaufaj doświadczeniu i kompleksowej obsłudze naszej firmy i zdecyduj się na instalacje fotowoltaiczną.

Instalacje fotowoltaiczne - dlaczego warto?

 • Oszczędność pieniędzy - fotowoltaikaOszczędność pieniędzy
  Fotowoltaika to system, w którym prąd produkuje się sam. Energia słoneczna zamieniana jest na energię elektryczną. Dlaczego to się opłaca? Po pierwsze nie ma żadnych kosztów eksploatacyjnych, bo energia słoneczna jest darmowa. Po drugie przy dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej możemy obniżyć rachunki za prąd do zera, a wszelkie nadwyżki wyprodukowanego prądu – sprzedać. To powoduje, że nie tylko możemy cieszyć się z darmowego prądu, ale jeszcze na nim zarabiać.
 • Redukcja Co2Redukcja CO2
  Fotowoltaika bazuje na odnawialnym źródle energii, jakim są promienie słoneczne. Podczas produkcji energii elektrycznej za pomocą fotowoltaiki nie powstają żadne produkty uboczne, co ma miejsce przy tradycyjnych systemach energetycznych. Korzystając z tego nowoczesnego systemu możemy znacznie ograniczyć produkcję CO2 oraz innych substancji szkodliwych. Fotowoltaika to czysta energia elektryczna, gdyż do jej produkcji nie wykorzystuje się spalania paliw kopalnych, gazów ani innych chemicznych produktów.
 • Dywersyfikacja źródeł energiiDywersyfikacja źródeł energii
  Dywersyfikacja źródeł energii łączy się z bezpieczeństwem energetycznym kraju, co w założeniu mówi o tym, że państwo posiada na tyle energii elektrycznej, aby zaspokoić potrzeby odbiorców. Dzisiejszy rynek energetyki jest globalny, co powoduje, że często nie mamy na niego wpływu. Aby poczuć komfort i pewność ciągłego dostarczania energii elektrycznej warto zdecydować się na instalacje fotowoltaiczne, gdyż w ich przypadku produkcja energii elektrycznej jest niezależna od sytuacji politycznej, gospodarczej czy społecznej na świecie. Fotowoltaika zapewnia stałe źródło energii, gdyż czerpie ją z niezależnego, darmowego i ogólniedostępnego źródła – natury.
 • niski koszt montażu fotowoltaikiNiskie koszty montażu i eksploatacji
  Fotowoltaika to nie tylko dobry wybór ze względu na środowisko, ale przede wszystkim na pieniądze. Decydując się na ten ekologiczny system produkcji energii elektrycznej znacząco obniżamy koszty. Fotowoltaika jest systemem samoobsługowym, co w praktyce oznacza, że nie potrzeba jej kontrolować ani niczego wymieniać. To także gwarancja produkcji na 25 lat i zero kosztów związanych z eksploatacją. Koszty instalacji fotowoltaicznej zwracają się po kilku latach, a dzięki różnorodnym programom finansującym możliwe jest skrócenie tego czasu. Fotowoltaika to jedyne źródło energii elektrycznej, którego koszty instalacji się zwracają, a dodatkowo nie ma żadnych kosztów związanych z jej eksploatacją.

Skontaktuj się z nami

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.