Automatyka budynkowa BMS (Inteligentny dom)

W dobie smartfonów, intuicyjnego sprzętu RTV czy zaawansowanych urządzeń AGD proponujemy Państwu kolejny krok w przyszłość. Jest to możliwe już dziś, z systemem zarządzania budynkiem (tzw. inteligentny dom).

ELINTEGRA oferuje Państwu kompleksowy system automatyki budynkowej BMS, dzięki której możliwe będzie zarządzanie systemami czy urządzeniami w budynku. Decydując się na inteligentny dom, za pomocą kilku gestów mogą Państwo mieć kontrolę m.in. nad oświetleniem budynku, ogrzewaniem i klimatyzacją, systemami bezpieczeństwa, roletami, ale także zintegrowanymi systemami audio i video.

Dzięki naszemu profesjonalizmowi i kompleksowej realizacji będą Państwo mieli możliwość sterowania swoim domem w każdym miejscu i o każdej porze, za pomocą kilku gestów. Inteligentny dom to oszczędność czasu i pieniędzy!

Skontaktuj się z nami

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.